top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

CNK Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited Şirketi(“CNK”), www.cnkbroker.com internet sitesini (“Website”) ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. 

 

Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun kullanılacaktır. CNK bu amaçla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile başka amaçlarla paylaşmamayı taahhüt eder. 

 

Aşağıda belirtilen hallerde CNK, kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar; 

1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak; 

2. CNK’nin kullanıcılarla akdettiği "Kullanıcı Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla; 

3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından talep edilmesi, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi; 

4. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin zaruri olduğu hallerdir.

 

Bu web sitesi, başka web sitelerine bağlantılar içerir. Internet adresi www.cnkbroker.com/ ile başlamayan siteler Websitesi ile ilişkisi olmayan sitelerdir. CNK diğer Web sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. Başka web siteleri CNK’den farklı şekilde kendi bilgi toplama ve gizlilik koruma uygulamalarına sahiplerdir. Bu nedenle, ziyaret ettiğiniz tüm diğer web sitelerinin gizlilik uygulamalarını gözden geçirmeniz önem arz etmektedir.

 

Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes ‘Site Kullanım Koşulları’ bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. Bilgisayar korsanlığı, siber saldırı, zararlı yazılımlar veya tersine mühendislik yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak maddi ve manevi zararlardan dolayı CNK herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Bu siteyi kullanarak CNK’nin Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. CNK her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

'Gizlilik Politikası' ve 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde CNK tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça CNK’ye karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez. 

 

İleride söz konusu şartların okunmamış veya okunmakla birlikte bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden CNK’nin, bu web sitesindeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Websitesinin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 

 

İş bu ‘Gizlilik Politikası’ taraflar arasındaki ‘Site Kullanım Koşulları’nin ayrılmaz eki ve parçası olup, herhangi bir şartın geçersiz olması durumunda sözleşmenin geri kalanı ve ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ geçerliliğini korur.

bottom of page